facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات امنیت وشبکه کاربران نگران امنیت سایبری اطلاعاتند
کاربران نگران امنیت سایبری اطلاعاتند

نتایج حاصل از یک مطالعه جدید در نیوزیلند نشان داد، مردم این روزها بسیار از دسترسی هکرها به اطلاعات شخصی‌ شان واهمه دارند و این نگرانی‌ها نسبت به قبل بسیار افزایش یافته است.

مرکز تحقیقاتی Roy Morgan Research در این اقدام مطالعه گسترده‌ای را روی ۱۲ هزار نفر انجام داد و در پایان مشخص شد که ۶۲ درصد این افراد در مورد امنیت سایبری اطلاعات خود نگرانی شدید دارند که این رقم برای سال ۲۰۱۱ میلادی ۵۸ درصد گزارش شده بود.“پیپ الیوت”(Pip Elliott) مدیر این مرکز تحقیقاتی اعلام کرد که در طول سال ۲۰۱۱ میلادی ۱۲ درصد مردم نیوزیلند که بالای ۱۴ سال سن داشتند صاحب گوشی هوشمند بودند که این رقم در سال ۲۰۱۲ به ۳۶ درصد رسید.او توضیح داد که میزان مالکیت رایانه‌های لوحی هم بین مردم این کشور بیشتر شد و در حالی که طی سال ۲۰۱۱ میلادی تنها ۵ درصد افراد یاد شده رایانه لوحی داشتند، این رقم در سال بعد به ۲۵ درصد رسید.این کارشناس امنیتی معتقد است که افزایش دسترسی کاربران به دستگاه‌های الکترونیکی همراه باعث شده است تا اطلاعات شخصی آن‌ها نسبت به گذشته بیشتر در فضای مجازی ذخیره شود و همین امر نگرانی آن‌ها را نسبت به قبل افزایش داده است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی