facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات امنیت وشبکه مراقب ویروس‌های انتخاباتی باشید
مراقب ویروس‌های انتخاباتی باشید

همواره رویدادهای مهم و بویژه رویدادهایی که با زندگی روزمره تعداد زیادی از کاربران گره خورده است، سوژه و موقعیت مناسبی را در اختیار هکرها و ویروس نویسان برای انجام اعمال مجرمانه و کلاهبرداری های اینترنتی قرار داده است.

انتخابات ریاست جمهوری که کمتر از چند روز دیگر در کشور ما برگزار می شود نیز یکی از آن رویدادهای مهمی است که هکرها احتمالاً سعی در بهره برداری از این موقعیت خواهند کرد.از این رو به کلیه کاربران ایرانی نسبت به دریافت و گشودن ایمیل هایی با موضوعات انتخاباتی هشدار داده می‌شود.این احتمال وجود دارد که هکرهای همیشه در صحنه سعی کنند با توجه به نزدیکی به ایام انتخابات موضوعاتی جنجالی نظیر رد صلاحیت، تائید صلاحیت و یا کناره گیری کاندیدا ها را دستاویزی قرار دهند تا از این طریق کاربران مشتاق و علاقه مند به خبرهای این چنینی را فریب داده و لینک ها و ایمیل های آلوده و مخرب خود را گسترش دهند.از این رو به کلیه کاربران توصیه می شود، تحت تاثیر ظاهر فریبنده ایمیل های ارسال شده از سوی هکرها قرار نگیرند. بلکه ضمن اطمینان از بروز بودن ضدویروس خود، از باز کردن هر گونه ایمیل نا آشنا با موضوعات جنجالی خودداری کنند.بهتر است چنانچه علاقه مند به پیگیری اخبار مربوط به انتخابات ریاست جمهوری و یا کاندیدای مورد علاقه خود هستید، به منابع رسمی و یا سایت های خبری قابل اعتماد مراجعه کنید.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی