facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات امنیت وشبکه آسیب‌پذیری در روترهای Linksys N300
آسیب‌پذیری در روترهای Linksys N300

آسیب‌ پذیری در روترهای Linksys N300 که توسط کارل بندیکت کشف شده، می‌تواند موجب حملات XSS شود. این آسیب‌ پذیری می‌تواند مورد سوءاستفاده برای اجرای کد دلخواه و کد اسکریپت در مرورگر یک کاربر در زمینه یک سایت آلوده، قرار گیرد.

از آنجا که CSS به عنوان اختصار Cascading Style Sheets به کار می‌رود به منظور جلوگیری از بروز اشتباه از XSS برای Cross Site Scripting استفاده می‌گردد.
در XSS هکرها کدهای خود را جایگزین کدهای صفحات وب پویا می‌کنند و این حمله اغلب هنگامی صورت می‌گیرد که یک سایت جهت درخواست اطلاعات کاربر از Query string استفاده می‌نماید.این آسیب‌ پذیری در سیستم عامل نسخه ۲٫۰٫۰٫۴ گزارش شده است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی