facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات امنیت وشبکه نفوذ هکرها به حفره وصله شده جاوا
نفوذ هکرها به حفره وصله شده جاوا

شرکت اوراکل برای رفع مشکل یاد شده وصله ای را عرضه کرده است،

اما هکرها تنها دو روز بعد از عرضه این وصله فرصت را مغتنم شمرده و حملات سایبری خود راآغاز کردند. مشکل یاد شده در تمامی نسخه های برنامه جاوا از ۷ به قبل وجود دارد و همین مساله موجب نگرانی کارشناسان امنیتی شده است. از سوی دیگر آسیب پذیری مذکور در به روزرسانی ۲۵ به پایین برنامه جاوا هم وجود دارد.کارشناسان امنیتی به کاربران برنامه جاوا هشدار داده اند که هر چه سریعتر وصله های مربوطه را نصب کنند تا ازسواستفاده هکرها و ویروس نویسان جلوگیری کنند. در غیر این صورت ممکن است هکرهای انلاین کدهای مخرب خود را از طریق حفره یاد شده در رایانه های کاربران بگنجانند.این آسیب پذیری اولین بار توسط شرکت امنیتی پاکت استورم شناسایی شده و اطلاعات آن در اختیار شرکت اوراکل قرار گرفته بود. شرکت یاد شده نیز با عرضه بولتنی موسوم به CVE-2013-2465 کاربران خود را از موضوع آگاه کرده بود.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی