facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات امنیت وشبکه مایکروسافت IE را وصله کرد
مایکروسافت IE را وصله کرد

شرکت مایکروسافت طبق عادت همیشگی خود در دومین سه‌شنبه این ماه بولتن امنیتی خود را منتشر کرد

تا طی آن نقاط آسیب‌ پذیر مرورگر اینترنتی Internet Explorer وصله شوند.
 نقاط آسیب‌ پذیر مرورگر IE که مایکروسافت در این اقدام آنها را برطرف کرده است به گونه‌ای بوده‌اندکه بدون اطلاع کاربر امکان ورود هکرها به سیستم و نصب بدافزارها را فراهم می‌کردند.
“الکس هوران”(Alex Horan) مدیر مرکز امنیتی CORE Security در این خصوص گفت: « مایکروسافت در این اقدام سعی کرده است علاوه بر وصله کردن نقاط آسیب‌ پذیر کنونی، جلوی انتشار آن دسته از بدافزارهایی که احتمالا در آینده منتشر می‌شوند را هم بگیرد. این وصله‌های امنیتی برای کاربران حیاتی هستند و می‌توانند کلیه راه‌های موجود برای سوءاستفاده هکرها را از بین ببرند.»
مایکروسافت در دومین سه‌شنبه مارس ۲۰۱۳ هفت وصله امنیتی روانه بازار کرد که از بین آن‌ها ۴ وصله در رده “بحرانی” رده‌بندی شدند تا مشکلات مرورگر اینترنتی این شرکت را برطرف کنند.
این وصله‌های امنیتی حفره‌های موجود در نسخه‌های ۶ تا ۱۰ مرورگر اینترنتی IE برای نسخه‌های مختلف ویندوز را برطرف می‌کنند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی