facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات امنیت وشبکه بیشترین حملات همچنان به جاوا
بیشترین حملات همچنان به جاوا

حدود 94 درصد از نقاط پایانی كه از جاوای اوراكل استفاده می‌كنند، آسیب‌پذیر می‌باشند اما كاربران

اغلب به‌روزرسانی‌ها را نادیده می‌گیرندحدود ۹۴ درصد از نقاط پایانی كه از جاوای اوراكل استفاده می‌كنند، آسیب پذیر می‌باشند اما كاربران اغلب به‌روزرسانی‌ها را نادیده می‌گیرند.با توجه به گفته محققان Websense، تنها حملات zero-day نیستند كه به عنوان یك تهدید دائمی به حساب می‌آیند بلكه در حال حاضر سوءاستفاده از جاوا ابزاری محبوب برای مجرمان سایبری است.با توجه به تعداد آسیب پذیری‌ها، به روز نگه داشتن مرورگرها، مسئله‌ای بسیار مهم می‌باشد به خصوص كه جاوا باید به طور مستقل از مرورگرهای مورد نظر و تلفن‌های همراه به‌روزرسانی شود.محققان دریافتند كه تنها ۵ درصد از كاربران از جدیدترین نسخه جاوا، نسخه ۱.۷.۱۷ استفاده می‌كنند و مابقی بیشتر از نسخه‌های قدیمی جاوا استفاده می‌كنند و این امر باعث می شود تا در معرض حملات مجرمان قرار گیرند.در حال حاضر نسخه ۱.۶.۱۶ به طور گسترده توسط كاربران استفاده می‌شود.بیش از ۷۵ درصد از مرورگرها در حال استفاده از نسخه‌هایی از جاوا هستند كه شش ماه گذشته به‌روزرسانی شده است و دو سوم این نسخه‌ها یكسال گذشته به‌روزرسانی شده است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی