facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginآخرین حملات TDOS

هکرها همه روزه در حال نزدیکتر شدن به شبکه‌های کامپیوتری و پیدا کردن راه‌های جدیدی برای سرقت

اطلاعات و سودآوری خود هستند.در حالی که شرکت‌ ها به اهمیت امنیت شبکه‌های سازمانی خود پی‌ برده‌اند یک نکته اغلب نادیده گرفته می‌شود که می‌ تواند به یک هدف آسان تبدیل گردد و آن سیستم‌های VOIP است؛ البته هکرها با آگاهی از این شکاف شروع به استفاده از روش‌ هایی همچون TDOS که روشی بر پایه حملات DOS می‌باشد، کرده‌اند.در روش DOS یا همان حملات بر اساس انکار سرویس، حملات بر اساس ایجاد یک ترافیک منظم و کاذب بر روی سرور انجام می‌گیرد، این در حالی است که در روش TDOS نیز حملات بر روی یک مرکز برفراری تماس با ایجاد ترافیک در آن مرکز با استفاده از تماس‌ های مکرر از شماره‌های جعلی بوده و باعث مسدود شدن خطوط ارتباطی می‌گردد. این در شرایطی است که حملات بر پایه TDOS نسبت به حملات DDOS از منابع و دانش فنی بالایی برخوردار نیست.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

2 Votes5.05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی