facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات بازی و سرگرمی عدم عرضه فیفا 14 برای رایانه‌های شخصی
عدم عرضه فیفا 14 برای رایانه‌های شخصی

اگر شما از جمله علاقمندان سینه چاک بازی فیفا بر روی رایانه شخصی خود هستید باید با کمال تاسف عرض کنیم که نسل بعدی فیفا بر روی رایانه شخصی عرضه نخواهد شد.

  الکترونیک آرتز با این خبر خود که بازار رایانه‌های شخصی را ناامید کرد اعلام کرد که این بازی تنها برای کنسولهای بازی عرضه خواهد شد و نسخه فعلی یعنی فیفا ۱۳در حقیقت آخرین نسخه این شرکت در حال حاضر  برای رایانه‌های شخصی خواهد بود.اندرو ویلسون مدیر ارشد بخش ورزشی الکترونیک آرتز در این مورد می گوید:” حتی اگر برخی از رایانه‌های شخصی در بازار بتوانند موتور جدید این بازی یعنی Ignite را بدون نقص اجرا کنند تعداد محدود آنان در حدی نیست که این شرکت بخواهد فیفا ۱۴ را برای رایانه‌های شخصی نیز عرضه کند. با این حال ویلسون اظهار امیدواری کرد که  موتور جدید بتواند به خوبی با رایانه‌های امروزی در آینده هماهنگی و تطبیق پیدا کند.به هر حال پول در این میان مهمترین مسئله است و عدم سازگاری رایانه‌های امروزی با موتور Ignite بیشتر به یک بهانه شبیه است زیرا این شرکت بازی Battlefield 4 را برای رایانه‌های امروزی بهینه سازی کرده است زیرا این شرکت کانادایی به خوبی بازار بزرگ برای این بازی را بر روی رایانه‌های شخصی  پیش بینی می‌کند و از همین رو باید به این گفتار صادقانه این شرکت برای بازی فیفا ۱۴ شک و تردید را به خود راه داد.اگر هنوز اطلاعی از چند و چون این بازی ندارید، می‌توانید اولین ویدئو از گیم‌پلی این بازی را اینجا تماشا کنید.
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی