facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات بازی و سرگرمی مجازات بازی های رایانه ای
مجازات بازی های رایانه ای

معاون امور حقوقی و اجرای احکام تعزیرات حکومتی استان تهران، گفت: بازی‎های رایانه‌ای فاقد طرح شبنم، کالای قاچاق و غیر مجاز محسوب شده و عرضه کنندگان آن مجازات می شوند.

"بزرگمهر صادقی" افزود: رسیدگی به پرونده‌های گران فروشی و تقلب در حوزه عرضه محصولات فرهنگی از جمله بازیهای رایانه‌ای بر اساس قانون در صلاحیت تعزیرات حکومتی است و تعزیرات بر اساس گزارشات مراجع نظارتی به پرونده متخلفان این حوزه رسیدگی می کند.این مقام مسوول در تعزیرات حکومتی استان تهران ادامه داد: بر اساس ماده 62 قانون نظام صنفی، کالاهای فاقد طرح شبنم اعم از بازیهای رایانه ای یا سایر کالاها، قاچاق محسوب می شود و رسیدگی به آنها در صلاحیت تعزیرات است.صادقی ادامه داد: قانون در برخورد با قاچاقچیان کالا نظیر توزیع کنندگان غیر مجاز بازیهای رایانه ای که از حساسیت بیشتری برخوردارند، سختگیر است به طوری که ضمن ضبط کالا به نفع دولت، دو برابر مبلغ کالا از فرد خاطی دریافت می شود.معاون حقوقی و اجرای احکام تعزیرات حکومتی استان تهران، اثرگذاری مجازاتهای تعیین شده در قانون برای برخورد با قاچاقچیان کالاهای فرهنگی بسیار زیاد است به طوری که طبق بررسیهای صورت گرفته بسیاری از خاطیان، پس از تحمل مجازات از ارتکاب مجدد آن پرهیز می کنند.صادقی به خانواده ها توصیه کرد که در خرید محصولات فرهنگی بویژه بازیهای رایانه ای فقط به صرف خارجی بودن آن توجه نکنند بلکه توجه کنند این محصولات دارای مجوز از وزارت ارشاد و دارای طرح شبنم و هولوگرام مجاز باشد. 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی