facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات بازی و سرگرمی بازی خشن کامپیوتری جوانی را تا پای مرگ کشاند!
بازی خشن کامپیوتری جوانی را تا پای مرگ کشاند!

سه نوجوان به اتهام حمله به یک جوان 23 ساله برای دزدیدن بازی خشن کامپیوتری "سرقت بزرگ" دستگیر شدند.به گزارش ایران نت، سه نوجوان که به اتهام ضربه زدن با چاقو و دزدی از

مرد جوانی که 80 دقیقه پیش‎تر بازی "Grand theft Auto 5" را خریداری کرده بود، دستگیر شدند.این جوان 23 ساله که ساعات اولیه روز سه شنبه بعد از یک مهمانی شبانه در راه بازگشت به خانه یک بازی خریداری کرده بود در لندن مورد حمله سارقین بازی قرار گرفت.اداره کارآگاهی لندن گفت: جوان مضروب در ساعت 1:20 دقیقه بامداد در" کولیندل" شمال لندن، ابتدا با ضربه‎‏ی یک آجر مورد حجوم سارقین قرار گرفت و بعد از آن با ضربات چاقو زخمی شد. سارقین علاوه بر بازی، گوشی موبایل و ساعت این جوان را نیز به سرقت بردند.سخنگوی پلیس پایتخت گفت: سه نوجوان 14 ، 15 و 17 ساله به اتهام دزدی و وارد کردن صدمات شدید جسمی عمدی به این جوان دستگیر شدند و منتظر دادگاه خواهند بود.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی