facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات بازی و سرگرمی یک خبر خوب برای علاقمندان پلی استیشن
یک خبر خوب برای علاقمندان پلی استیشن

یک خبر خوب برای علاقمندان پلی استیشن کاربران پلی استیشن 4 می توانند بازی های مورد نظر را روی هر کنسولی اجرا کرده و هم زمان یک اکانت را روی دو سیستم اجرا کرده و بازی کنند.

شوهی یوشیدا پرزیدنت سونی در توئیتر خود ضمن اعلام این مطلب نوشت: کاربران پلی استیشن 4 می توانند از ویژگی های جدید کنسول خود، چه به صورت شبکه ای و غیر شبکه ای بهره مند شوند.

 

مدل به اشتراک گذاری که سونی روی پلی استیشن تعریف کرده، قابل قبول و کاربر پسند است و آزادی کاملی را برای لذت بردن از گیم ها روی پلی استیشن 4 می دهد.

تحت سیستم موسوم به  primary PS4 systemمی توانید روی سیستم دوم در اتاق تان اکانت خود را وارد کرده و دو اکانت را هم زمان سینک کرده و استفاده کنید. کاربرانی که از فروشگاه پلی استیشن گیم ها را می خرند می توانند بازی را بین خانواده و دوستان به اشتراک گذاشته و با لاگین کردن با یک اکانت می توانید لذت گیم را در محیط خانه و دوستان داشته باشید.

گیم خریداری شده روی همه دستگاهها کار می کند برخلاف گذشته که فقط روی دستگاه خریداری شده قابل اجرا بود. اتصال به شبکه پلی استیشن PSN از روی هر دستگاهی تضمین شده است.

دیسکهای خریداری شده نیز قابلیت به اشتراک گذاری خواهند داشت. وقتی اکانت روی سیستم "primary" PS4TM system تعریف شود، در هر جایی و از روی هر سیستمی می توانید بازی کنید.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی