facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات بازی و سرگرمی افزایش فروش Nintendo 2DS پس از اعلام قیمت واقعی آن
افزایش فروش Nintendo 2DS پس از اعلام قیمت واقعی آن

افزایش فروش Nintendo 2DS پس از اعلام قیمت واقعی آندو هفته‌ی پیش برخی از خرده فروشان بریتانیایی خبر از قیمت اصلی کنسول دستی Nintendo 2DS دادند.این قیمت چیزی حدود ۱۰۰ یورو و یا در همین حواشی بود.بر همین اساس به گزارش MCV قیمت تعیین شده‌ی ۲DS باعث افزایش ۶۴ درصدی فروش این کنسول شد.

 

Nintendo 2DS یک کنسول دستی جدید از نینتندو است که خبر عرضه‌ی آن در هشتم آگوست سال جاری منتشر شد.این کنسول نسخه‌ی تکامل یافته‌ی Nintendo DS و یک رده پایینتر از ۳DS است که دو هفته‌ی پیش در بریتانیا، ژاپن و ایالات متحده عرضه شد و از مهم‌ترین عناوین آن می‌توان به Pokemon X و Pokemon Y اشاره کرد.

افزایش فروش ۶۴ درصدی ۲DS, افزایش ۲۰۰ درصدی فروش Wii U در ماه سپتامبر و محبوبیت بیش از حد ۳DS در ایالات متحده باعث شده که ضررهایی را که نینتندو در چند ماه اخیر دیده بود جبران شوند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جوملا فارسی