facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات بازی و سرگرمی آیا “آخرین نگهبان” بازگشته است؟
آیا “آخرین نگهبان” بازگشته است؟

The Last Guardian Ad by isarailee-e1327069485386-1024x578عنوان آخرین نگهبان در سال 2009  با سر و صدایی فروان رسما معرفی شد.  ام پس از گذشت 4 سال تا به امروز اطلاعات زیادی  از بازی بدست نیامده است.

یوشیدا  مدیرعامل کل شرکت Sony Entertainment، نظری شفگت انگیزی در رابطه با این بازی استدیو Team Ico در همایش صبح امروز این شرکت در شهر نیویورک اعلام کرد.

vg247 در آخرین گزارش خود خبر خوشحال کننده ای را منتشر کرده است،  یوشیدا در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در مورد عنوان جنجالی “آخرین نگهبان” پاسخ جالب داده است. سوال این بوده است  که ” آیا شما این بازی را با  PS3 بازی کرده اید یا PS4، که جواب آن تعین کننده ی سرنوشت این کنسول بود.

 

یوشیدا  در پاسخ گفته است : “به خاطر نمی آورم!!!” و این جواب تاکیدی بر ساخت این عنوان است.

مدتی   سرپرست اصلی  این بازی  Team Ico را به دلایل اختلاف با سونی ترک گفتو از شغل خود کناره گیری کرد، اما بعد ها ساخت ادامه بازی توسط همین استودیو تایید شد. فعلا باز هم باید منتظر بود تا دید این عنوان پرطرفدار سرانجام برای کدام یک از کنسول های سونی عرضه می شود؟

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جوملا فارسی