facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های گجت عینک گوگل و رد چشمان کاربر
عینک گوگل و رد چشمان کاربر

 عینک گوگل رد چشمان کاربر را می‌زند .عینک گوگل با ردیابی جهت حرکت مردمک چشم، می‌تواند نوع نگاه کاربران را تشخیص دهد. عینک دیجیتال گوگل پرده از اتفاق جدیدی برداشته که در صورت تحقق کامل نگاه کاربران این عینک ردیابی خواهد شد.

 زمان – مکان و نوع نگاه کاربران با تمرکز دوربین‌هایی بر مردمک چشم آنان ردیابی می‌شود و اطلاعات برآورد شده فورا به سرور تنظیم شده به عنوان مقصد اطلاعات فرستاده می‌شود تا هم تجمعی از نگاه کاربران را در اختیار آنان قرار دهد و علاوه بر این، تحلیلی از این نوع اطلاعات را در اختیار شرکت‌های تبلیغ کننده بگذارد تا نحوه تعامل مردم با آگهی‌های محیطی آن‌ها مشخص شود.

گفته شده که این قابلیت امکان هم‌زمان‌سازی حرکت مردمک چشم و تصاویر بازگشتی از آن را با محیط اطراف دارد و به نوعی می‌تواند تصاویری از محیط واقع را بازسازی کند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی