facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT ایجاد شهر ICT در منطقه‎ی ویژه‎ی پیام
ایجاد شهر ICT در منطقه‎ی ویژه‎ی پیام

معاون وزیر ارتباطات، وعده داد: شهر "ارتباطات و فناوری اطلاعات" در مجموعه خدمات هوایی و منطقه ویژه پیام با سیاستگذاری و هدایت وزارت ارتباطات ایجاد خواهد شد، تا شاهد توسعه، علمی، تکنولوژیک و اقتصادی در این منطقه باشیم.

دکتر محمد کرم پور معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مراسم تودیع کاپیتان نوروزی مدیرعامل پیشین شرکت خدمات هوایی پیام و معارفه‎ی کاپیتان قادری، اظهار داشت: شهر ICT بر اساس مطالعات صورت گرفته روی پروژه های مشابه انجام شده در کشورهای مختلف طراحی می شود.وی با اشاره به ایجاد شهرک‎های ICT در دانشگاه ها، افزود: شهر ICT علاوه بر فعالیت‎های تحقیقاتی و پژوهشی، کارکرد عملیاتی و اقتصادی به منظور حضور در بازارهای جهانی است.وی، تصریح کرد: وزارت ارتباطات به عنوان متولی، سیاسگذار و ناظر در این حوزه این پروژه را عملیاتی خواهد کرد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی