facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT تمامی کالاهای آی‌تی گران می‌شود
تمامی کالاهای آی‌تی گران می‌شود

رییس اتحادیه فناوران رایانه تهران از افزایش قیمت تمامی کالاهای آی تی در ماه‌های آینده در بازار دیجیتال کشور خبر داد.

سیدمهدی میرمهدی با اشاره به عدم دریافت ارز مبادلاتی توسط فعالان حوزه آی تی اظهار داشت: در حال حاضر بیشتر کالاهایی که در سطح بازار دیجیتال در کشور عرضه می‌شوند محصولاتی هستند که از ماه‌های گذشته خریداری شده و در انبارها موجود هستند.وی با اشاره به خالی شدن انبارهای کالاهای آی تی و جایگزین کردن آنها گفت:‌ با وضعیت فعلی پیش بینی می‌شود تمامی کالاهای آتی به خصوص بازار رایانه و کامپیوتر تهران با افزایش قیمت همراه شوند.رییس اتحادیه فناوران رایانه تهران گفت:‌ برای جلوگیری از ضرروزیان‌های وارد شده از گرانی به فعالان این حوزه و همچنین مصرف کنندگان دولت هرچه سریعتر باید تکلیف ارز مبادلاتی به این کالاها را مشخص کند چرا که هم اکنون بیشتر کالاها در کارگروه 10 قرار گرفته‌اند که متاسفانه ارز مبادلاتی به این گروه قرار نمی‌گیرد و این در حالی است که سایر کالاها نیز که در کارگروه پایین تر قرار گرفته‌اند نیز تا کنون موفق به دریافت ارز مبادلاتی نشده‌‌‌اند.با اشاره به میزان خریدوفروش و شرایط فعلی بازار آی تی گفت:‌ هم اکنون میزان مراجعه کنندگان برای خرید انواع کالاهای دیجیتالی به طور چشمگیری کاهش یافته که با استمرار این شرایط شاهد ضرر و زیان‌های بالایی به فعالان این حوزه خواهیم شد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی