facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT همزمان دو تصویر را با هم ببینید
همزمان دو تصویر را با هم ببینید

شبکه "بی بی سی عربی" (BBC Arabic) گزارش داد که دانشمندان این شبکه، تلویزیونی را طراحی کرده اند که در آن واحد می تواند دو تصویر را باهم پخش نماید.

تابحال تلویزیون هایی که طراحی شده بود که قابلیت تقسیم صفحه به چند تصویر را داشته باشند ولی اینکه همزمان در یک صفحه نمایش دو تصویر کامل پخش شود را کسی نتوانسته بود طراحی کند.کارشناسان شبکه خبری بی بی سی توانستند چنین تلویزیونی طراحی کنند، این ویژگی را می توان با استفاده از عینک مخصوص به کار برد، این ویژگی زمانی کاربرد دارد که دو نفر بخواهند همزمان از یک صفحه تلویزیون دو شبکه جدا را تماشا کنند یا دو بازی جدا را استفاده نمایند، در این هنگام می توان با استفاده از عینک مخصوص، تصویر دوم را دید و این گونه است که می توان در آن واحد از تمامی یک صفحه تلویزیون، دو تصویر را تماشا کرد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی