facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT پرداخت ماهانه قبض همراه‌اول الزامی نیست
پرداخت ماهانه قبض همراه‌اول الزامی نیست

این روزها پیامکی برای مشترکان همراه اول ارسال شده و کارکرد مشترکان در اردیبهشت‌ماه در قالب آن پیام به اطلاع‌شان رسیده است.

اپراتور اول تلفن همراه از ابتدای سال جاری تصمیم گرفته است میزان کارکرد کاربران خود را به صورت ماهانه به اطلاع آن‌ها برساند تا مشترکان در صورت تمایل بتوانند کارکرد خود را به صورت ماهانه پرداخت کنند.در همین راستا این روزها به دنبال پایان یافتن دومین ماه سال، پیامک‌هایی به دست کاربران همراه اول رسیده و در این پیام‌ها میزان کارکرد افراد به همراه شناسه پرداخت به اطلاع‌شان رسانده شده تا افراد در صورت تمایل هزینه قبض خود را به صورت تفکیک شده بپردازند.البته بنا بر اعلام همراه اول، الزامی برای پرداخت قبض‌ها به صورت ماهانه وجود ندارد و کاربران می‌توانند در انتظار بمانند تا ظرف هفته های آتی اولین قبض خود در سال 92 ا دریافت کرده و در قالب آن از کارکرد دو ماه اول سال خود مطلع شوند.
پیش از این علی حمیدی - مدیر کل امور مشترکین همراه اول - در گفت‌وگویی با ایسنا، در این باره اظهار کرد: برخی از مشترکان ما خواهان آن بودند که کارکرد آن‌ها به صورت ماهانه اعلام شود تا بتوانند هزینه‌های خود را مدیریت کنند. در همین راستا ما این موضوع را در جلسات متعدد بررسی کردیم و درنهایت پس از آماده‌سازی سیستم که اتفاقا اقدامی به نسبت وقت‌گیر بود توانستیم این طرح را عملیاتی کنیم.
وی با بیان این‌که این طرح پیش از این در شهرستان کرج به صورت آزمایشی اجرا شده و مشترکان از آن استقبال خوبی کرده‌اند، توضیح داد: از آنجا که شیوه پرداخت قبض‌ها به شکل یک ماه در میان، گاهی مشکلاتی برای کاربران ایجاد می کرد، از این پس به صورت ماهانه میزان کارکرد کاربران را به اطلاع آن‌ها خواهیم رساند.او در عین حال خاطرنشان کرد: البته کاربران ملزم به پرداخت این قبض‌ها به صورت ماهانه نخواهند بود و می توانند همانند گذشته به شکل یک ماه در میان پس از صدور قبض‌ها هزینه‌های خود را پرداخت کنند و ما هیچ تغییری در رویه قطعی خطوط همراه اول نخواهیم داشت.حمیدی همچنین یادآور شد: در پیامک‌هایی که برای کاربران ارسال شده است این گونه ذکر شده که کاربران 72 ساعت فرصت دارند مبلغ اعلام شده را پرداخت کنند تا در این شرایط بتوانند از طرح‌های تشویقی همراه اول بهره‌مند شوند.
وی در عین حال عنوان کرد:‌ اگر افراد در این مدت قبض‌های خود را پرداخت کنند می‌توانند از طرح‌های تشویقی که شامل بهره‌مندی از 25 تا 300 پیامک رایگان است بهره‌مند شوند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی