facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT کسب درآمد یوتیوب از فیلم‌های خشن
کسب درآمد یوتیوب از فیلم‌های خشن

روزنامه دیلی‌میل چاپ انگلیس، گوگل را متهم کرد که با درج تبلیغات در ویدئوهای حاوی موضوعات خشونت‌آمیز و نفرت‌انگیز کسب درآمد می‌کند.

دیلی‌میل در گزارش خود گفته در برخی فیلم‌های یوتیوب که در آنها هواداران القاعده به جهاد و مبارزه دعوت می‌کنند، تبلیغات چندین شرکت بزرگ را یافته است.برخی از این شرکت‌ها در صنعت ارتباطات و تلفن همراه فعالیت می‌کنند.به عنوان مثال در سخنرانی «انور العولقی» در یکی از فیلم‌های یوتیوب، تبلیغ خطوط هوایی یک شرکت با همکاری یکی دیگر از شرکت‌های مهم فناوری اطلاعات مشاهده می‌شود.انور العولقی یکی از رهبران فکری القاعده است که در سال ۲۰۱۱ در جریان یک حمله هوایی کشته شد.در یوتیوب همچنین بیش از ۱۰۰ ویدئو از «انجم شودری» وجود دارد.وی رهبر یک گروه تندروست است که چندی پیش «مایکل ادبولوجا» را در انجام یک حمله تروریستی در منطقه وولویچ جنوب لندن تشویق کرده است.یکی از این شرکت‌ها در واکنش به گزارش دیلی‌میل گفت: این مضحک است که تبلیغات ما را بر چنین ویدئوهایی قرار می‌دهند. ما در این خصوص هیچ انتخاب و اختیاری از خود نداریم.این شرکت افزوده است: ما نمی‌خواهیم با چنین فیلم‌هایی هیچ نوع ارتباطی داشته باشیم. ما دوست نداریم با کسانی که در پی انتشار شر و نفرت هستند، رابطه‌ای داشته باشیم.یکی دیگر از شرکت‌های فعال در صنعت ارتباطات که تبلیغات آن در فیلم‌های خشن یوتویب مشاهده شده است، از دیلی‌میل بابت این اطلاع‌رسانی تشکر کرد.از سوی دیگر سخنگوی یوتیوب با اشاره به این که ما به ایمنی کاربران خود بسیار اهمیت می‌دهیم، گفت: ما در قبال محتواهایی که مشوق خشونت است، کاملاً با عدم تسامح برخورد می‌کنیم.
 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی