facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT در پی تجدیدنظر در واگذاری مخابرات نبودم
در پی تجدیدنظر در واگذاری مخابرات نبودم

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: حرف‌های مطرح شده در مورد تجدیدنظر در واگذاری مخابرات صحت ندارد و من نیز هیچگاه پیگیر تجدیدنظر در این موضوع نبوده‌ام. محمدحسن نامی در گفت‌وگو با فارس در پاسخ به پرسشی درباره پیگیری‌ برای تجدید نظر در واگذاری شرکت مخابرات ایران، اظهار داشت: حرف‌های مطرح شده در مورد تجدید نظر در واگذرای مخابرات صحت ندارد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین در پاسخ سوال دیگری مبنی بر اینکه گفته شده وزیر ارتباطات پیگیر این موضوع است؛ گفت: خیر؛ این موضوع هم درست نیست و من هیچگاه پیگیر تجدید نظر در این موضوع نبوده‌ام.در همین حال، چندی پیش زمزمه‌هایی از احتمال تجدید نظر در واگذاری مخابرات مطرح شد. در پیگیری این موضوع توسط خبرنگار فارس یکی از نمایندگان مجلس با امتناع از اظهار نظر رسمی در این رابطه گفت که او نمی‌تواند در این باره مصاحبه کند، زیرا موضوع رسانه‌ای می‌شود و بهتر است از نامی وزیر ارتباطات سوال شود که این اندازه پیگیر این موضوع است.پس از آن در پیگیری فارس از وزارت ارتباطات یک مقام مسئول در این وزارتخانه که حاضر به گفت‌وگو نشد، به این جمله بسنده کرد که صحبت‌هایی شده، اما بعید است به نتیجه برسد، مگر اینکه مخابرات را بار دیگر از مالکان آن بخرند. پس این اتفاقات، یک خبر رسمی در خصوص رای هئیت تجدید نظر شورای رقابت مبنی بر لغو واگذاری مخابرات منتشر شد و گفته شد که بحث روی وجاهت قانونی این رای است؛ اما در آخر شورای رقابت اعلام کرد، هیئت تجدید نظر نمی‌تواند در این موضوع دخالت کند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی