facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT راه اندازی 10 شهرک آی سی تی
راه اندازی 10 شهرک آی سی تی

وزیر ارتباطات از راه‌اندازی 10 شهرک آی‌سی‌تی خبر داد. محمدحسن نامی ساعاتی پیش در حاشیه مراسم افتتاح مرکز نرم‌افزارهای متن‌باز و مرکز تحقیقات وب در جمع خبرنگاران به صحبتی کوتاه پرداخت و از راه‌اندازی اولین شهرک آی‌سی‌تی ظرف سه هفته آتی خبر داد.

نامی یادآور شد: اولین شهرک آی‌سی‌تی در شهرستان البرز راه‌اندازی خواهد شد.نامی همچنین عنوان کرد: امروز با ایجاد مراکز تحقیقات وب و نرم‌افزارهای متن‌باز، ایمنی بیشتری در مقابل بدافزارهایی که استکبار تهیه می‌کند، فراهم می‌شود.وی در عین حال به حملات مختلفی که نسبت به زیرساخت‌های ایران صورت می‌گیرد، اشاره کرد و افزود: این کشورها در پی آن هستند که نظم ارتباطی ما را از بین ببرند و به همین دلیل ما برای دستیابی به پایداری امنیتی نیاز به آن داریم که مراکزی از این دست فعالیت داشته باشند.
نامی همچنین یادآور شد: در حال حاضر ایران در زمینه مقابله با بدافزارها وضعیت دفاعی خوبی دارد و تاکنون مشکل خاصی در این زمینه ایجاد نشده است.اخبار مربوط به راه‌اندازی مرکز تحقیقات وب و همچنین مرکز نرم‌افزارهای متن‌باز که عصر امروز با حضور با وزرای دفاع و فناوری اطلاعات و جمعی از معاونان وزیر ارتباطات و سید رضا تقی پور، وزیر سابق ارتباطات و مدیر مرکز تحقیقات وب برگزار شده بود، متعاقبا منتشر خواهد شد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی