facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT کارت بلیت الکترونیک مسابقات فوتبال
کارت بلیت الکترونیک مسابقات فوتبال

بلیت الکترونیک مسابقات فوتبال کشور با حضور مهدی تاج، رئیس سازمان لیگ و تنی چند از مسوولان مربوطه رونمایی شد.

با راه‎اندازی کارت بلیت الکترونیک مسابقات فوتبال، متقاضیان شرکت در مسابقات فوتبال می‎توانند از روزهای قبل صندلی خود را به صورت اینترنتی رزرو کنند. افراد دیگر نگران تهیه بلیت مسابقات فوتبال و ایستادن در صف‌های طولانی تهیه بلیت در روز مسابقه نیستند. فرد با داشتن این کارت می‌تواند از روزهای قبل برای خود به صورت اینترنتی صندلی رزور کند؛ این تنها مزیتش نیست. در این شیوه فرد می‌تواند حتی بلوک، ردیف و شماره صندلی خود را نیز خودش از قبل تعیین نماید. از همین رو دیگر نگرانی برای از دست دادن صندلی خود در جایگاه ندارد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی