facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT فروش گوشی های هوشمند
فروش گوشی های هوشمند

شرکت آلمانی Faber-Castell که در زمینه تولید نوشت‌افزارهای پیشرفته و لوکس فعالیت می‌کند توضیح داد که رایانه‌های شخصی، رایانه‌های لوحی و گوشی‌های هوشمند هنوز نتوانسته‌اند به اندازه مدادها و خودکارها در جهان فروش داشته باشند.

  این گروه تولیدی که در زمینه تولید مدادهای جنگل‌های سبز شهرت جهانی دارد اعلام کرد که محصولاتش همچنان فروش بالایی در جهان دارند که این جریان به دنبال افزایش سطح تحصیلات در بازارهای نو ظهور و همچنین افزایش درخواست بازارهای پیشرفته برای ابزارهای نوشتاری صورت می‌گیرد.“کاونت آنتون-ولفگانگ”( Count Anton-Wolfgang) در مصاحبه‌ای با خبرگزاری رویترز توضیح داد:این روزها مردم کمتر می‌نویسند، اما زمانی که آن‌ها قصد نوشتن دارند ترجیح می‌دهند که ابزارهای بهتری را در دست بگیرند.او خاطرنشان کرد که بهترین حالت برای نامه‌های رسمی نوشتن آن‌ها به دست‌ خط افراد محسوب می‌شود و به‌خصوص برای امضا کردن هنوز هم مدادها و خودکارها مهم‌ترین ابزار هستند.او در ادامه گفت: بله فناوری‌های مدرن این روزها بیشتر و بیشتر بین مردم رواج پیدا می‌کنند، اما محصولات نوشت‌افزاری همچنان نزد مردم محبوبیت دارند.در برخی مناطق جهان از جمله آمریکای جنوبی و آسیا درخواست بازار برای خرید مداد رو به‌افزایش است که این روند با افزایش حضور کودکان در مدارس صورت می‌گیرد. اگرچه شرکت Faber-Castell محصولات لوکس خود را با قیمت بالا به فروش می‌رساند، اما شرکت می‌کوشد محصولاتی با قیمت ارزان را هم وارد بازار کند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی