facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT اجناس کامپیوتری 15 درصد ارزان شد
اجناس کامپیوتری 15 درصد ارزان شد

رییس اتحادیه فن‌آوران و رایانه‌ تهران از کاهش قیمت اجناس الکترونیکی خبر داد و کاهش قیمت دلار را علت کم شدن 10 تا 15 درصدی نرخ این اجناس دانست.مهدی میرمهدی گفت: امیدواریم که قیمت‌ها بیش از این کاهش یابد

انتظار می‌رود با ورود دلار ذخیره شده توسط مردم به بازار، قیمت کاهش بیشتری داشته باشند.وی افزود: کم لطفی‌هایی نسبت به فن‌آوری اطلاعات صورت گرفته و حتی بعضی از اقلام مانند فلش مموری در اولویت‌های 9 یا 10 قرار دارند و به آن‌ها ارز مرجع اختصاص داده نمی‌شود در صورتی که مسئولان از اهمیت چنین کالاهایی آگاهی دارند. تنها کافی است تصور کنید که در هر خانواده هر فرد حداقل یک فلش مموری استفاده می‌کند.میرمهدی تقاضا در بازار کنونی را کم دانست و گفت: چون خریداران تصور می‌کنند که قیمت دلار کاهش می‌یابد، جنس نمی‌خرند و همین موضوع باعث می‌شود واردکنندگانی که محصولات خود را به صورت اعتباری وارد کرده‌اند، دچار مشکل شوند و اجناس را به قیمت پایین‌تر عرضه کنند که این مشکل در صورت ثابت ماندن قیمت دلار یا تک نرخی شدن آن برطرف خواهد شد.
افزایش خدمات اینترنتی پست
معاون فنی مدیر عامل مدیر عامل شرکت پست ایران از افزایش خدمات اینترنتی شرکت پست در سال 92 خبر داد.علی اکبر هادوی، با بیان اینکه گردش مالی خدمت اینترنتی بسیار بالا است اظهار کرد: در زمینه خرید و فروش‌های اینترنتی با بیش از 30 شرکت و 8000 فروشگاه طرف قرارداد مستقیم هستیم و محصولات مورد نظر در فروشگاه‌های اینترنتی در مقصد تحویل می‌دهیم.وی در رابطه با خرید و فروش‌های اینترنتی توضیح داد:‌ در خرید و فروش‌های اینترنتی هزینه پست و هزینه کالا به حساب فروشگاه اینترنتی مربوطه گذاشته می‌شود و پرداخت‌های بهای محصولات نیز یا به صورت درگاه بانک‌هاست و یا به صورت حضوری توسط ماموران پست وصول می‌شود.او اظهار کرد: سال گذشته شرکت پست به عنوان برترین شرکت با موضوع ارائه خدمت در زمینه IT معرفی شد و سرویس‌هایGate Way و کارت پستال الکترونیکی یکی از گسترده‌ترین خدمت‌های ما در فضای مجازی است.هادوی افزود: هر ساله تعدادی خدمات الکترونیکی جدید در شرکت راه‌اندازی می‌شود که تا دو ماه آینده اطلاع رسانی آن انجام خواهد شد.وی در رابطه با سرویس کارت پستال الکترونیکی گفت: متقاضیان از سراسر دنیا می‌توانند با مراجعه به سامانه مربوطه به آن کارت پستال مورد نظر را سفارش دهند و پس از پرداخت هزینه با پیام دلخواهشان، کارت را به آدرس گیرنده ارسال کنند. در حال حاضر بیش از 150 نوع کارت پستال در این سامانه قرار دارد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی