facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT اختراع عینک ضد گوگل گلاس در ژاپن
اختراع عینک ضد گوگل گلاس در ژاپن

ژاپنی‎ها یک عینک آفتابی طراحی کرده‎اند که به صاحبان Google Glass اجازه نمی‎دهد به چهره‎ی شخص مقابل نگاه کنند. این دستگاه تابش فروسرخ را مستقیما به صاحبان Google Glass به طور موثر منعکس می‎کند.

نقض حریم شخصی، مشکل اصلی Google Glass در سراسر دنیاست و اکثر مردم نمی‎خواهند که در معرض دید گوگل گلاس قرار گیرند و بدون اجازه از آن‎ها عکس بگیرند.Google Glass یکی از جنجالی‎ترین اختراع‎های امروز است که استفاده از آن در بسیاری مکان‎های عمومی و حتی برخی مکان‎های خصوصی مانند رستوران‎ها و باشگاه‎های ورزشی در آمریکا و اوکراین ممنوع شده است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی