facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT وبگردی با عینک هوشمند گوگل !
وبگردی با عینک هوشمند گوگل !

در طول چندماه گذشته شامل تولید برنامه های مختلفی برای عینک هوشمند گوگل بودیم ،برنامه هایی که شما را قادر به ارسال متن بر روی فیس بوک می‌کرد و یا حتی برنامه ای برای استفاده از حساب توییتر ، اما تاکنون کاربران نمی‌توانستند از این عینک برای وبگردی استفاده کنند ، تا اینکه امروز ، گوگل بالاخره دست به عرضه مرورگری برای عینک تولیدی خود زد.

اخباری که در گوگل پلاس منتشر شده نشان می‌دهد گوگل برنامه های وسیعی برای استفاده بهتر و عمیقتر از این دستگاه هوشمند و دریافت اطلاعات مورد نیاز شما در نظر گرفته است .البته فرآیند مشاهده یک صفحه وب بر روی این عینک کمی متفاوت است ، بدین صورت که ابتدا شما باید به جستجوی گزینه مورد علاقتان بپردازید و سپس گزینه ” مشاهده وب سایت ” را برای بازشدن آن لمس کنید.در حال حاضر با تاچ پدی که از قابلیت لمس همزمان بیش از یک نقطه پشتیبانی می‌کند ، می‌توانید از چند انگشت برای وب گردی بهتر استفاده کنید ، اما گوگل با عرضه مرورگر جدید ، همزمان قابلیت پیشرفته تری را با استفاده از فرامین صوتی برای شما درنظر گرفته است. البته باید منتظر ماند و دید آیا این دستگاه هوشمند گوگل ، آنقدر هوشمند هست که با استفاده از صدای شما ، سایت مورد نظرتان را بازکند یا خیر!


Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی