facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT گوگل Latitude را بازنشسته می‌کند!
گوگل Latitude را بازنشسته می‌کند!

اگر چندروز بعد از بسته شدن سرویس خبرخوان Google Reader ، دلتنگ این سرویس شده اید ، بد نیست بدانید که سرویس دیگری از گوگل نیز به زمان بازنشستگی خود نزدیک می‌شود. Google Latitude ، سرویسی که بر مبنای موقعیت مکانی کاربر ، خدمات خود را به وی ارائه می‌کند و این مکان را با دیگران به اشتراک می‌گذارد در تاریخ ۱۸ مردادماه بازنشسته خواهد شد.

 نکته جالب اینکه کلیه سرویسها و برنامه هایی که توسط سازندگان دیگر ارائه شده و برپایه اطلاعات بدست آمده از Latitude کار می‌کنند نیز کارایی قبلی خود را از دست خواهند داد.البته گوگل قول داده که به دنبال تقویت برنامه های به اشتراک گذاری موقعیت مکانی و قابلیتهای اینچنینی ، نظیر آنچه هم اکنون در گوگل پلاس شاهد هستیم ، خواهد بود.درحال حاضر فقط کاربران اندروید می‌توانند موقعیت مکانی خود را با دوستانشان به اشتراک بگذارند و کاربران iOSباید منتظر عرضه شدن چنین قابلیتی برای گوشیهای خود باشند.Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی