facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT تجربه ی سگ ها از عینک هوشمند گوگل
تجربه ی سگ ها از عینک هوشمند گوگل

پیش از این هم از کاربردهای متفاوت عینک هوشمندگوگل، نظیر استفاده در اتاق عمل، برای شما نوشته بودیم.اما این بار ،

این عینک هوشمند پا به عرصه ای جدید و متفاوت گذاشته است. گوگل از پروژه ای پرده برداشته که درآن ، این شرکت و انستیتو تکنولوژی جورجیا در حال کار بر روی عینک هوشمند گوگل جهت استفاده بر روی چشمان چهارپایان دوست داشتنی ، یعنی سگها هستند.سگهایی که در گشت زنی‌های نواحی مرزی ، برای خنثی کردن بمب یا شناسایی آسیب دیدگان زیر آوار مانده استفاده می‌شوند ، از این دسته هستند.
به گزارش ایران نت؛ استفاده از عینک هوشمند می‌تواند به ارتباط از راه دور بین سگها و نگهدارندگانشان ( شخصی که همراه سگ ، عملیات یاد شده را انجام می‌دهد) کمک کند و از سویی دیگر ، شخص مورد نظر می‌تواند از نگاه سگ ، همه چیز را تحت نظر بگیرد.رهبر تیم تحقیقاتی پروژه عینک هوشمند گوگل ، تاد استارنر ،از همکاری گوگل با اساتید انستیتو تکنولوژی جورجیا برای توسعه نوعی دهنه ( افسار) رایانه ای برای سگها سخن می‌گوید. این پروژه که با اسم رمز FIDO از آن یاد می‌شود ، به گونه ای طراحی شده که سگهای آموزش دیده می‌توانند با یک گاز گرفتن کوچک به دهنه ، سنسور مورد نظر را برای اc به انسان فعال کنند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جوملا فارسی