facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT تجربه ی سگ ها از عینک هوشمند گوگل
تجربه ی سگ ها از عینک هوشمند گوگل

پیش از این هم از کاربردهای متفاوت عینک هوشمندگوگل، نظیر استفاده در اتاق عمل، برای شما نوشته بودیم.اما این بار ،

این عینک هوشمند پا به عرصه ای جدید و متفاوت گذاشته است. گوگل از پروژه ای پرده برداشته که درآن ، این شرکت و انستیتو تکنولوژی جورجیا در حال کار بر روی عینک هوشمند گوگل جهت استفاده بر روی چشمان چهارپایان دوست داشتنی ، یعنی سگها هستند.سگهایی که در گشت زنی‌های نواحی مرزی ، برای خنثی کردن بمب یا شناسایی آسیب دیدگان زیر آوار مانده استفاده می‌شوند ، از این دسته هستند.
به گزارش ایران نت؛ استفاده از عینک هوشمند می‌تواند به ارتباط از راه دور بین سگها و نگهدارندگانشان ( شخصی که همراه سگ ، عملیات یاد شده را انجام می‌دهد) کمک کند و از سویی دیگر ، شخص مورد نظر می‌تواند از نگاه سگ ، همه چیز را تحت نظر بگیرد.رهبر تیم تحقیقاتی پروژه عینک هوشمند گوگل ، تاد استارنر ،از همکاری گوگل با اساتید انستیتو تکنولوژی جورجیا برای توسعه نوعی دهنه ( افسار) رایانه ای برای سگها سخن می‌گوید. این پروژه که با اسم رمز FIDO از آن یاد می‌شود ، به گونه ای طراحی شده که سگهای آموزش دیده می‌توانند با یک گاز گرفتن کوچک به دهنه ، سنسور مورد نظر را برای اc به انسان فعال کنند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی