facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT اینترنت با قیمت منطقی به کاربران برسد
اینترنت با قیمت منطقی به کاربران برسد

مهدی اخوان ده‌آبادی شامگاه سه‌شنبه در یک نشست خبری در مرکز ملی فضای مجازی با اعلام این مطلب افزود: رساندن اینترنت به مردم مستلزم دریافت پنهای باند با قیمت و کیفیت بالا از سوی سرویس دهندگان آن است.

وی با تاکید بر اینکه نیازی نیست در کشور قانونی وضع شود که بیشتر مردم آن را اجرا نکنند، خاطرنشان کرد: زمانی که بدون ارائه خدمات مطلوب از درگاه‌های ورودی، از نظر قیمت به سرویس‌دهنده اینترنت فشار بیاوریم، این شرکت‌ها مجبور می‌شوند از کیفیت خدمات خود بکاهند.رییس مرکز ملی فضای مجازی خاطرنشان کرد: یکی از این راه‌ها اشتراک پنهای باند بین شمار زیادی از کاربران - خارج از عرف بین‌المللی- است که در نتیجه قطعی اینترنت را به دنبال دارد.اخوان ده‌آبادی گفت: با این حال اگر اعلام کنیم کاربران از کم بودن سرعت اینترنت خود به نهادی شکایت کنند، باید منتظر باشیم که مثلا در یک روز بیش از چهار میلیون کاربر در این زمینه اقدام کنند.وی این مساله را نشان دهنده ضعف عمومی در ارائه خدمات به مشتریان دانست و تاکید کرد که با پیگیری شکایت از سوی کاربران، مشکل برطرف نخواهد شد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی