facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT اشتباه در PayPelفردی را ثروتمند کرد
اشتباه در PayPelفردی را ثروتمند کرد

یکی از بزرگترین سیستم‎های‎ پرداخت الکترونیکی یعنی PayPal یک شهروند آمریکایی را برای چند ساعت مولتی میلیاردر کرد.

"کریس رینولدز" شهروند آمریکایی 56 ساله در مدت ده سال از سیستم PayPal برای پرداخت خرید آنلاین استفاده می‎کرد. او یک کاربر معمولی این سیستم است و بیش از 100 دلار در ماه خرج نمی‎کند. بنابراین وقتی که این فروشنده‎ی قطعات خودرو یک ایمیل از شرکت ایمیل دریافت کرد، شوکه شد.
در این نامه گزارش شد که به حساب او یک مبلغ باور نکردنی پول معادل 800 547 368 720 233 92 دلار واریز شد. بنابراین کریس رینولدز در آن موقع نه فقط یک مولتی میلیاردر بلکه ثروتمندترین مرد جهان شد.
چندی بعد، مرد دوباره وارد حساب خود در سیستم PayPal شد و دوباره بسیار تعجب کرد. معلوم شد که این مبلغ از حساب او حذف شده است. شرکتی که به طور ناگهانی یک آمریکایی را خوشحال کرده بود، مشکل فنی را برطرف ساخت.
رینولدز در حال حاضر فقط می‎تواند خیال کند برای مدتی کوتاه ثروتمندترین فرد جهان بوده است.
خود شرکت از توضیح در مورد ثروت ناگهانی و کوتاه مدت کریس رینولدز خودداری می‎کند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی