facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT ابداع فناوری جدیدبرای هدایت ترافیک اینترنت
ابداع فناوری جدیدبرای هدایت ترافیک اینترنت

این پژوهشگران با استفاده از یک رایانه ۸۰ هسته‌ای ابزاری را طراحی کرده‌اند که با استفاده از آن می‌توان شبکه‌های رایانه ای را با به کارگیری الگوریتم‌های جدید سریع‌تر کرد.

سیستم جدید که رمی نام دارد الگوریتم‌های اختصاصی خود را برای استفاده در قالب پروتکل TCP به کار می‌گیرد. مزیت مهم این پروتکل جلوگیری از انباشت ترافیک داده در شبکه‌های رایانه‌ای و اینترنت است.محققان می‌گویند الگوریتم تازه متفاوت از دیگر الگوریتم‌های ابداع شده توسط انسان‌هاست و تا به حال در مقایسه با نمونه‌های مشابه سریع تر عمل کرده است. در آزمایش های اولیه سرعت انتقال دیتا از این طریق دو برابر شبکه‌های عادی برآورد شده است.سیستم رمی برای استفاده بر روی سرورها و رایانه‌های شخصی عادی طراحی نشده است و قرار است از آن برای طراحی الگوریتم‌های بهتر که قابل اجرا بر روی سیستم‌های یاد شده باشد، استفاده شود. این سیستم با بررسی میلیون‌ها الگوریتم موجود بهترین آنها را برای رسیدن به هدف انتخاب می‌کند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی