facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT این درآمد در شأن مخابرات نیست
این درآمد در شأن مخابرات نیست

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، گفت: این درآمد در شأن مخابرات نیست. مخابرات روی گنج خوابیده است،

لیکن مجموعه عواملی که ما را از آن دور کرده باید شناسایی و رفع گردد.به گزارش ایران نت، مهندس مظفر پور رنجبر که در جمع مدیران مخابرات استان مرکزی سخن می‎گفت، اظهار داشت: ما در سال 92 بر اساس بررسی‎ها و مطالعات انجام شده در چارچوب طرح تغییر و تحول اعلام کردیم که ماهیت مخابرات تغییر کرده است، لذا همه حوزه‎ها باید تغییر کنند. بر همین اساس تصمیم گرفتیم هر آنچه در سال 91 گفته شده در سال جاری عملیاتی شود، از این رو ساختار را تغییر دادیم، شرکت ثابت را ایجاد کردیم و دو پروژه مهم دیگر که اساس توسعه مخابرات بر آن استوار است را عملیاتی کردیم.مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در تشریح این دو پروژه گفت: در اولین پروژه، طرح تدوین استراتژی شبکه را صرف نظر از هر چیزی که در آن باشد به اجرا گذاشته ایم و در آینده شبکه یکپارچه را در بخش تلفن ثابت، همراه و اینترنت خواهیم داشت. تدوین استراتژی IT به صورت یکپارچه دومین پروژه بزرگی است که اجرای آن شروع شده است.وی اعلام کرد: طرح همگرایی که از اهداف اصلی پروژه تغییر و تحول است با همکاری خوب شرکت ارتباطات سیار و ثابت ایران عملیاتی شده و آثار آن در توسعه هماهنگ، کم هزینه و اصولی مخابرات نمایان خواهد شد.رییس هیأت مدیره شرکت ارتباطات ثابت ایران، مشتری مداری و احترام به پیمانکاران را از دیگر سیاست های اصولی شرکت مخابرات ایران ذکر کرد و افزود: احترام به مشتری، رفتن به سراغ مشتری و هزینه کردن برای او یک سیاست غیر قابل برگشت مخابرات است. من معتقدم اگر قرار است جایی ضرر بدهیم باید برای مردم داری باشد. چرا که در هر صورت سود است. پیمانکار هم در کنار مردم قرار دارد باید با او به احترام رفتار کرد، فرهنگ غلط دوستی با پیمانکار به معنای تبانی باید از مخابرات دور شود و او را به عنوان یک شریک بپذیریم و با هم برای خدمت رسانی به مردم کوشش کنیم. پیمانکار آزاری و بد رفتاری با پیمانکار ارزش نیست.مهندس پور رنجبر ، رقابت را عامل توسعه و خلق خدمات جدید ذکر کرد و گفت: به کارگیری مزیت های رقابتی منجر به خدماتی می شود که به سود مشتری است. ما در مخابرات باید از این فرصت استفاده کنیم. همگرایی تلفن همراه و ثابت روح مزیت رقابتی در شرکت مخابرات ایران است که اگر به درستی برنامه ریزی شود هم کارکنان و هم مشتریان از آن بهره مند می شوند.مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به درآمد مخابرات در سال های اخیر گفت: بررسی درآمدها نشان می دهد که این درآمد در شأن مخابرات نیست. مخابرات روی گنج خوابیده است، لیکن مجموعه عواملی که ما را از آن دور کرده باید شناسایی و رفع گردد که طرح تحول این مهم را بر عهده دارد. از مردم به عنوان دارندگان منابع که می توانند به شما کمک کنند استفاده کنید. فرآیندها و بوروکراسی فعلی همه باید در سازمان بازبینی و بطور جد اصلاح شود. تعداد در و پنجره های مخابرات را بیشتر کنید تا عموم بتوانند به راحتی رفت و آمد کنند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی