facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT امکان نقض حریم خصوصی مشتریان
امکان نقض حریم خصوصی مشتریان

کافه‎ها و رستوران‎های آمریکایی از ارائه‎ی خدمات به دارندگان Google Glass خودداری می‎کنند.

صاحبان Google Glass با یک مشکل غیر منتظره مواجه شده‎اند. صاحبان کافه‎ها و رستوران‎ها آمریکایی نگرانند که دارندگان این ابزار بتوانند حریم خصوصی مشتریان آن‎ها را نقض کنند.به نظر صاحبان رستوران‎ها، دارندگان این عینک‎ها به صورت مخفیانه می‎توانند از مشتریان آنها، بدون اجازه عکس یا ویدیو بگیرند.پیش از این، سینماهای آمریکا هم از ارائه‎ی خدمات به مشتریان دارای Google Glass خودداری می‎کردند.بعید نیست که در آینده‎ی نزدیک، تحریم‎های مشابهی برای دارندگان Google Glass در بانک‎های آمریکا نیز اعمال شود.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی