facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT پیامک های تهدید آمیز از یک ناشناس
پیامک های تهدید آمیز از یک ناشناس

رییس پلیس فتای فارس از دستگیری یک نوجوان شیرازی با 15 شاکی خصوصی خبر داد و گفت: متهم با ترفندهای مختلف موجب سلب آرامش اقوام خود شده بود.

سرهنگ حسینی، درباره این پرونده گفت: در پی شکایت تعدادی از خانواده‌های شیرازی مبنی بر دریافت پیامکهای تهدیدآمیز توسط فرد یا افرادی و ایجاد مزاحمت‌های پی در پی، کارآگاهان فتا اقدامات خود برای شناسایی عامل یا عاملان این اقدامات را آغاز کردند.حسینی با بیان اینکه شاکیان این پرونده در اظهارات خود اعلام کردند که حدود چند هفته است که پیامک‌های تهدیدآمیز از فردی ناشناس دریافت می‌کنند و همین امر موجب ایجاد ناامنی برای آنان شده است، ادامه‌داد: شاکیان که از این سلب آرامش ابراز ناراحتی می‌کردند از سوختن سیم کارت‌های تلفن‌همراه خود به طور پی در پی نیز خبر دادند.رییس پلیس فتای فارس افزود: ماموران فتا استان فارس در رسیدگی به این پرونده متوجه شدند که عامل مزاحمت‌های خانوادگی، نوجوانی 15 ساله و یکی از اقوام شاکیان است.حسینی تصریح‌کرد: در بازجویی‌ها متهم به جرم خود اقرار کرده و ضمن اظهار ندامت گفت، تمامی این اقدامات را از طریق نصب نرم‌افزار روی گوشی اقوام انجام داده و انگیزه خود را انتقامجویی و کینه‌ورزی اعلام کرد.وی با اشاره به اینکه والدین باید نظارت خود را بر فرزندان خود بیشتر کنند خاطرنشان کرد: در صورت مشکلات این چنینی مراتب را به پلیس فتا اطلاع دهند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی