facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT فیس‌بوک تروخشک را سوزاند
فیس‌بوک تروخشک را سوزاند

این ابزار که نتوانسته بود به درستی برنامه‌های سالم را از برنامه‌های معیوبی که با کدهای آلوده در این سایت عرضه می شوند،

تشخیص دهد موجب شد تا به طور موقت برخی برنامه‌های محبوب و پرکاربرد در فیس بوک هم از دسترس خارج شوند.به گزارش ایران نت، این مشکل نه تنها برنامه‌های یاد شده را از دسترس خارج کرد، بلکه موجب شد حساب کاربری افراد طراح این برنامه‌ها به طور موقت بسته شود، امری که موجب اعتراض و نگرانی این افراد شد.پس از اینکه دامنه این اعتراضات گسترده شد، فیس بوک اعلام کرد که سیستم طراحی شده توسط این شرکت برای شناسایی و از کار انداختن برنامه‌های آلوده و حفاظت از کاربران و خود این سایت دارای مشکلاتی است. ظاهرا الگوریتمی که این سایت برای شناسایی برنامه‌های آلوده به کار می‌برد مشکلات قابل توجهی دارد.مدیران فیس بوک می‌گویند برای جلوگیری از تکرار این اشتباهات قصد دارند الگوی مورد استفاده در برنامه یاد شده را اصلاح کنند تا دیگر شاهد تکرار این مشکل نباشند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی