facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT آی تی اینجاست: آسیای جنوب شرقی
آی تی اینجاست: آسیای جنوب شرقی

آسیای جنوب شرقی در سال 2013 علی رغم ضعف در دنیای اقتصاد،با رشد قابل قبول، سردمدار آی تی در منطقه آسیا پاسیفیک خواهد بود.

به نقل از خبرآنلاین؛ بر اساس گزارش ارائه شده از سوی فارستر، چین یکی از سرآمدان رشد بازار آی تی دی با نرخ 10.3 درصد خواهد بود. همچنین هند با رشد 7.3 درصد همچنان روند صعودی خود را می پیماید.
در مقایسه، کشورهای عضو آ.س.آن مانند اندونزی، تایلند و فیلیپین رشدی به ترتیب 10 درصد، 10.1 درصد و 10.05 درصد را تجربه خواهند کرد.
به نوشته موسسه تحقیقاتی فارستر، رشد آی تی به شدت به رشد اقتصادی در کشورهای مذکور بستگی پیدا کرده و بر این اساس رشد مستحکم کشورهای عضو آ.س.آن در سال 2013 همچنان ادامه پیدا خواهد کرد.
تقاضای داخلی رو به رشد در اندونزی و سیاستهای بلند پروازانه تایلند نسبت به تزلزل اقتصادی غرب، دلایل این رشد عنوان شده است.
در مقایسه با چین و هند، ده کشور عضو آ.س.آن منهای سنگاپور، سال 2012 را با رشد خوبی پشت سر گذاشتند؛ هر چند رشد در ویتنام و مالزی با مخاطرات سیاسی همراه است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جوملا فارسی