facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT اینترنت خاورمیانه تحت نظارت سازمان امنیت انگلیس!
اینترنت خاورمیانه تحت نظارت سازمان امنیت انگلیس!

یک خبرگزاری در خبری مدعی شد که مدارکی در اختیار دارد که نشان می‎دهد سازمان امنیت انگلیس بر تمامی تماس‎های تلفنی و ترافیک اینترنتی در خاورماینه نظارت دارد.به گزارش ایران نت، مدارکی

توسط ادوار اسنودن افشاگر سایبری و کارمند سازمان امنیت آمریکا ارایه شده است که نشان از جاسوسی سازمان امنیت انگلیس از تماس‎های تلفنی و ترافیک اینترنتی در خاورماینه دارد.پیش از این، گاردین نوشته بود که آخرین اطلاعات فاش شده توسط ادوارد اسنودن، نشان می‎دهد، دفتر مرکزی ارتباطات دولت انگلیس (سازمان جاسوسی این کشور) نه تنها در حال جاسوسیِ گسترده علیه شهروندان انگلیسی و جمع آوری اطلاعات از فعالیت های اینترنتی و مکالمات تلفنی آنان بوده، بلکه بودجه های کلانی نیز از دولت آمریکا برای این کار دریافت می کرده است.ظرف سه سال اخیر، دولت آمریکا دست کم یکصد میلیون پوند به سازمان جاسوسی انگلیس پرداخت کرده و در ازای آن، دسترسی به برنامه های جاسوسی انگلیس و نفوذ و تأثیرگذاری بر سازمان جاسوسی انگلیس را به دست آورده است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی