facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT فروش اطلاعات کاربران توییتر
فروش اطلاعات کاربران توییتر

همین امر نشان می دهد ادعای سایت هایی نظیر توییتر و فیس بوک در مورد احترام به حریم شخصی کاربران و حفاظت از داده های آنان تا چه حد دور از واقعیت است.

قصد دارد از اطلاعات آرشیو شده کاربران در این سایت برای ارتقای شیوه های بازاریابی و تحقیقات در این زمینه استفاده کند. علاوه بر محتوایی که کاربران در این سایت منتشر کرده اند موقعیت جغرافیایی آنها و همین طور اطلاعات مربوط به لینک هایی که هر کاربر ارسال کرده هم در اختیار شرکت انگلیسی قرار گرفته است.پیش از این اطلاعات آرشیوی توییتر از سال ۲۰۰۶ یعنی زمان تاسیس آن تا به حال در اختیار کتابخانه کنگره آمریکا هم قرار گرفته بود. DataSift می گوید بیش از ۱۰۰۰ شرکت در سراسر جهان در فهرست انتظار برای دریافت این اطلاعات و استفاده از آنها هستند.نکته جالب آن است که نزدیک به ۹۹ درصد از پیام های ارسالی کاربران در توییتر ارزش تجاری و بازرگانی ندارند، اما شرکت های تجاری باز هم مشتاق بررسی همان یک درصد اطلاعات ارزشمند از نظر خود هستند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی