facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT توئیتر پیام کاربرانش را سانسور می‌کند
توئیتر پیام کاربرانش را سانسور می‌کند

مدیران سایت “توئیتر” می‌گویند به زودی از فناوری جدیدی برای سانسور پیام‌های ارسالی کاربرانشان استفاده خواهند کرد. این ابزار که برای کاربران هر کشوری به طور جداگانه تنظیم شده، از انعطاف‌پذیری زیادی برخوردار است.

به گزارش ایران نت ،انتشار این خبر باعث اعتراض شدید صدها هزار نفر از کاربران این سایت شده که نگرانند با این وضعیت دیگر نتوانند از امکانات توئیتر به سادگی و به طور آزادانه استفاده کنند. آنها نگرانند که دولت آمریکا از این طریق درصدد محدود کردن آزادی بیان در توئیتر باشد.البته مقامات توئیتر مدعی هستند از این طریق تنها قصد دارند پیام‌هایی را حذف کنند که در تناقض آشکار با قوانین یک کشور خاص است و پیام‌های مشکل‌دار در دیگر کشورها قابل مشاهده خواهند بود. آن‌ها همچنین می‌گویند اگر پیام کاربری را سانسور کنند حتما وی را در جریان قرار خواهند داد.همچنین این طرح در صورتی اجرا می‌شود که دولت‌ها، شرکت‌ها و افراد با ارائه دلایل کافی خواستار حذف مطلبی شوند. علیرغم ارائه همه این توجیهات این اقدام توئیتر به مذاق بسیاری از کاربران خوش نیامده و آن‌ها می‌گویند طی روزهای آینده نسبت به اجرای این طرح اعتراض خواهند کرد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی