facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT انتخاب وزیر ارتباطات کیست؟
انتخاب وزیر ارتباطات کیست؟

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: برای تغییر معاونانم در حال مطالعه هستم؛ چراکه قصد دارم افرادی را انتخاب کنم

که سیاست های درستی را اجرایی کنند.به گزارش ایران نت؛ دکتر محمود واعظی که صبح امروز برای افتتاح پروژه‎ی مرکز تبادل ترافیک اینترنت کشور (IXP) در مرکز توسعه مخابراتی انقلاب اسلامی شرکت ارتباطات زیرساخت حاضر شده بود، در نشست خبری در مورد اینکه برنامه هایش برای تغییر و تحول در این وزارتخانه چیست، گفت: قصد دارم افرادی را انتخاب کنم که سیاست های درستی را اجرایی کنند.وی ادامه داد:  بر این اساس هدفمان فقط تغییر نبوده و تصمیم داریم چنانچه قرار است تغییری صورت گیرد تصمیم گیری درستی باشد؛ بر این اساس هنوز در حال مطالعه هستم و به زمان نیاز دارم.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی