facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT افتتاح بیمارستان ترک اعتیاد اینترنت
افتتاح بیمارستان ترک اعتیاد اینترنت

یک بیمارستان روانی در پنسیلوانیای آمریکا اعلام کرده است نخستین مرکز درمانی در این کشور خواهد بود که بیماران معتاد به اینترنت را پذیرفته و درمان می کند.

به گزارش ایران نت، برنامه 10 روزه این بیمارستان که قرار است نهم سپتامبر آغاز شود، توسط متخصصان روانشناسی ترتیب داده شده که پیش از این، اعتیاد به مواد مخدر و سوء مصرف الکل را درمان کرده اند.دکتر کیمبرلی یانگ روانشناس و بنیانگذار این برنامه می گوید اعتیاد به اینترنت مشکل بسیار فراگیرتری نسبت به اعتیاد به مواد مخدر و الکل محسوب می شود و علاوه بر این، قانونی و آزاد نیز هست.در این برنامه که در آن چهار معتاد به اینترنت بزرگسال حضور دارند، کلاس هایی برای درمان برگزار خواهد شد که افراد در آنها گروه درمانی شده و از نظر روانشناختی ارزیابی می شوند. این بیماران روش هایی را برای به کمترین میزان استفاده از اینترنت می آموزند و یاد می گیرند از اپلیکیشن های دردسر ساز دوری کنند.دکتر یانگ پیش از این نیز آزمونی را برای تست اعتیاد به اینترنت (IAT) ارائه کرده است. این آزمون یکی از معتبرترین تست‌های مربوط به سنجش اعتیاد اینترنتی است که در فرد با ارائه پاسخ به سئوالات مطرح شده، می تواند به میزان اعتیاد خود به اینترنت را ارزیابی کند.خواندن کتاب، کاهش مرحله به مرحله استفاده از اینترنت، گردش های گروهی و ایجاد روابط گرم تر با دوستان و افراد خانواده از جمله راه های درمان اعتیاد به اینترنت اعلام شده اند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی