facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT قطع و وصل یاهو مسنجر در ایران
قطع و وصل یاهو مسنجر در ایران

در روزهای اخیر یاهو مسنجر که یکی از سرویس‌های مورد استفاده کاربران ایرانی است با اختلال قطع و وصل مکرر مواجه است.

به گزارش ایران نت اگرچه در روزهای گذشته گزارش دادیم که امکان ثبت نام جدید ایرانی‌ها در سایت یاهو سلب شده و کاربران جدید به علت نبود نام ایران در لیست خدمات یاهو و الزام به ارایه شماره تلفن همراه نمی‌توانند از خدمات رایگان این شرکت آمریکایی استفاده کنند.در عین حال اگرچه از نحوه تداوم استفاده ایرانی‌ها از خدمات یاهو اطلاعی در دست نیست، اما ارایه خدمات یاهو از جمله ایمیل و مسنجر برای کاربران قدیمی فعلا که همچنان میسر است.اما در روزهای اخیر و تقریبا همزمان با خبر عدم امکان استفاده کاربران جدید ایرانی از خدمات یاهو، مسنجر این شرکت دچار اختلال شده و دایما قطع و وصل می‌شود.اگرچه در ابتدا تصور می‌شد این اختلال برای کاربران برخی شرکت‌های اینترنتی رخ می‌دهد اما هم‌اکنون مسنجر اکثر کاربران حداقل در شهر تهران بدون دلیل قطع و وصل شده و متن‌های ارسالی با تاخیر مبادله می‌شود.هنوز مشخص نیست منشا اختلال مذکور داخلی است یا خارجی.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote4.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی