facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT هشداربه کاربران اینترنت‌بانک
هشداربه کاربران اینترنت‌بانک

پلیس فضای تبادل اطلاعات در مورد استفاده از اینترنت بانک در اماکن عمومی هشدار داد و گفت:

اماکن عمومی دارای اینترنت رایگان محل مناسبی برای اینترنت‌بانک نیستند.به گزارش ایران نت، حبیب‌الله رجبلی رئیس پلیس فتای استان گلستان درباره رعایت بیشتر نکات امنیتی در فضای مجازی اعلام‌کرد: اینترنت‌بانک یکی از خدمات بانکداری الکترونیک است که از طریق آن می‌توان در وقت صرفه‌جویی کرد اما بکارگیری نکات ایمنی هنگام استفاده از این قبیل خدمات می‌تواند هم کار را سریع‌تر کرده و هم ایمنی حساب‌های بانکی را افزایش دهد.وی افزود: هیچ‌گاه در مراکز عمومی نظیر کافی‌نت‌ها یا مکان‌هایی که اینترنت رایگان در اختیار افراد قرار می‌دهند و از امنیت کافی برخوردار نیستند از اینترنت بانک استفاده نکنید. رئیس پلیس فتای گلستان از شهروندان خواست هنگام پرداخت وجه، رمز و گذرواژه را تنها در سایت بانک وارد کرده و حتی‌الامکان این اطلاعات را یادداشت نکنند و آن را تنها در حافظه خود نگاه دارند. رجبلی با تاکید بر اینکه شهروندان باید هر ۶ ماه یکبار رمز اینترنتی خود را تغییر دهند هشدارداد: به هیچ عنوان بانک رمزهای بانکی شما را درخواست نمی‌کند و در صورت دریافت پیا‌م‌هایی که اطلاعات شخصی شما را خواستار شدند، حتما مراتب را به بانک مربوطه و پلیس فتا اطلاع دهید.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی