facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT اقلام کامپیوتری 10 درصد گران شدند
اقلام کامپیوتری 10 درصد گران شدند

در پی افزایش 100 تا 150 تومانی قیمت دلار آزاد طی دو هفته اخیر قیمت‌ها در بازار کامپیوتر بیش از 5 تا 10 درصد افزایش یافتند.به گزارش ایران نت این درحالی است که رشد 100 تومانی نرخ دلار آزاد نباید منجر به چنین رشد قیمتی در بازار کامپیوتر شود.

به گفته برخی از فعالان بازار، رشد قیمت بنا به دلایلی چون رشد تقاضا در مقابل کاهش موجودی و... رخ داده است. در رابطه با این موضوع گفت‌وگوی کوتاهی با یکی از فعالان بازار داشتیم که می‌خوانید:شنیده می‌شود در طی هفته‌های اخیر در بازار کامپیوتر شاهد رشد قیمت بوده‌ایم. درست است؟بله. قیمت‌ها در حدود 10 درصد افزایش یافته است.رشد نرخ دلار تنها در حد 100 تا نهایتا 150 تومان بوده است. این رشد 10 درصدی به چه دلیل است؟رشد قیمت‌ها تنها به دلیل نوسانات نرخ ارز رخ نداده است، بلکه مجموعه دلایلی چون رشد تقاضا، موجودی اندک و.... در این اتفاق موثر بوده‌اند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی