facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT امروز، دومین سالگرد درگذشت استیو جابز
امروز، دومین سالگرد درگذشت استیو جابز

steve jobs celebraروزی که لحظاتی پیش وارد آن شدیم، ۵ اکتبر دومین سالگرد فوت استیو جابز است. پارسال اپل با انتشار ویدیویی در صفحه اول سایت خود یاد او را گرامی داشت و برخی دوستان و همکارانش نیز از خاطرات زندگی و کار در کنار او گفتند.
در حالی که عده ای مثل نولان بوشنل، موسس آتاری، (نام او در کتاب زندگینامه استیو جابز بارها آمده) تازه مثل میلیون ها نفر دیگر متوجه شده اند که تیم کوک استیو جابز نیست، مدیر عامل اپل در نامه ای به کارمندان این شرکت، خواسته که یاد استیو جابز را با بیان نظرات شان درباره او گرامی بدارند:


    تیم (team)،
    فردا دومین سالگرد درگذشت استیو است. امیدوارم همه ارزشی را که او برای ما و جهان داشت، به خوبی انعکاس دهید. استیو یک انسان فوق العاده بود که دنیا را به جای بهتری تبدیل کرد.
    اغلب به او فکر می کنم و انرژی زیادی از خاطرات دوران دوستی مان، بینش او و رهبری اش می گیرم. استیو شرکتی به جا گذاشت که فقط خودش می توانست بسازد و روحش همیشه در بنیان اپل خواهد بود. ما با وقف کردن خودمان به شغلی که او عاشقش بود، خاطره اش را گرامی می داریم. هیچ احترامی بالاتر از این نیست. می دانم که [اگر می بود] به همه شما افتخار می کرد.
    بهترین ها،
    تیم (Tim)
ما در نارنجی فکر کردیم که بهترین گرامی داشت او، باز انتشار ویدیوی سخنرانی اش در سال ۲۰۰۵ برای فارغ التحصیلان دانشگاه استنفورد است. شما فکر می کنید مهمترین اثراتی که او در دنیای تکنولوژی به جا گذاشت، چیست؟

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جوملا فارسی