facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT گروه های ششمین جشنواره وب ایران اعلام می شوند
گروه های ششمین جشنواره وب ایران اعلام می شوند

tandislogoblueششمین جشنواره وب ایران٬ امسال بر اساس بازخوردهایی که از شرکت کنندگان و برندگان سال های گذشته کسب نموده است، تغییراتی را در ساختار گروه بندی ایجاد نموده است.

امسال وب سایت های ایرانی در ۵ شاخه اصلی به رقابت می پردازند. این شاخه ها عبارتند از:

شاخه کسب و کار اینترنتی: کسب و کارهای بر پایه اینترنت که از تاسیس آنها بیش از ۲ سال گذشته است. این شاخه شامل ۱۶ گروه می باشد که انواع کسب و کارهای اینترنتی را شامل می گردد.

شاخه استارتاپ (کسب و کارهای اینترنتی نوپا): کسب و کارهای نوپا بر پایه اینترنت که هنوز ۲ سال از فعالیت های آنها نگذشته است. این شاخه شامل ۵ گروه می باشد.

 

شاخه اطلاع رسانی: وب سایت های اطلاع رسانی، خبری، مجلات در موضوعات مختلف در ۱۰ گروه مختل

شاخه صنایع مرتبط: امروزه کسب و کارهای صنایع مختلف از وب سایت خود بعنوان یک ابزار مهم تبلیغاتی و اطلاع رسانی استفاده می نمایند. کسب و کارهای صنایع مرتبط در ۸ گروه مختلف در این شاخه به رقابت می پردازند.

شاخه ویژه موبایل: گسترش سریع تلفن های هوشمند در دنیا و ظهور پلتفرم های موبایل بازار داغی را برای نسخه های وب سایت و نرم افزارهای موبایل ایجاد نموده است. از این رو امسال جشنواره فرصتی را برای رقابت بین فعالان این حوزه میسر نموده است. در این شاخه ۸ گروه حضور دارند.

گروه های موجود در این شاخه ها به زودی از سوی دبیرخانه ششمین جشنواره وب ایران اعلام خواهند شد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جوملا فارسی