facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT نسل دوم گوگل گلس، ایرباد مونو جایگزین القای استخوانی
نسل دوم گوگل گلس، ایرباد مونو جایگزین القای استخوانی

نسل دوم گوگل گلس، ایرباد مونو جایگزین القای استخوانیدیروز صبح بود که خبر از فعال شدن گزینه سفارش گوگل گلس برای دوستان توسعه دهندگان و امکان جایگزینی نسخه اول گلس با مدل جدیدتر دادیم و حالا گوگل نسل دوم این محصول را نیز با تمرکز بر تغییری کوچک در طراحی، رونمایی کرده.

 

همان طور که می بینید دیگر خبری از سیستم پر نقص القای استخوانی برای انتقال صدا به گوش درونی کاربران نیست و همین گوش بیرونی کفایت می کند.
یگ عدد ایرپاد مونو در سمت راست دستگاه با استفاده از پورت میکرو USB به گلس متصل شده و خیلی راحت داخل گوش کاربر قرار می گیرد تا وظیفه انتقال صدا را ایفا کند.

هنوز غیر از این دو عکس خبر دیگری درباره سخت افزار جدید ارائه نشده ولی تا اینجا، شایعات درباره جایگزینی نمایشگر OLED به جای پیکو پروژکتور سرنگون شده تلقی می شوند.

این پروژه دارد یک گام دیگر به سمت عمومی شدن بر می دارد و طبیعی است که جاه طلبی های گیک ها تا حدی جای خود را به روش های عمل گرایانه تر بدهند. شما این طور فکر نمی کنید؟

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جوملا فارسی