facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT حال بلک‌بری وخیم‌تر می‌شود
حال بلک‌بری وخیم‌تر می‌شود

حال بلک‌بری وخیم‌تر می‌شود؛ مدیر عامل کمپانی برکنار شدکمپانی بزرگ بلک‌بری مدتی است با مشکلات شدید مالی دست و پنجه نرم می‌کند و این روزها وضع بسیار وخیمی پیدا کرده است.

 

«تورستن هاینس» مدیر عامل بلک‌بری در احیای این کمپانی شکست خورد

وضع مالی کنونی کمپانی بلک‌بری وارد فاز جدیدی از بحران شده است؛ این کمپانی سازنده گوشی‌های هوشمند اعلام کرده که تورستن هاینس مدیر عامل بلک‌بری این کمپانی را ترک کرده و برنامه قبلی کمپانی برای فروش خود به ارزش 4.7 میلیارد دلار به کمپانی مالی «فیرفکس» نیز لغو شده است.

بنا به بیانیه مطبوعاتی بلک‌بری، برنامه جدید این کمپانی جمع‌آوری یک میلیارد دلار از فیرفکس و سایر سهام‌داران است که به سهام قرضه قابل تغییر تبدیل خواهد شد. «جان اس. چن» مدیر عامل سابق کمپانی نرم‌افزاری Sybase نیز به طور موقت جایگزین هاینس خواهد شد. «چن» همچنین به عنوان مدیرعامل هیئت مدیران بلک‌بری نیز انتخاب شده و به گفته بیانیه کمپانی «مسئول مدیریت استراتژیک، روابط استراتژیک و اهداف سازمانی بلک‌بری خواهد بود.»

هنوز معلوم نیست که بلک‌بری در شرایط حاضر و تحت مدیریت مدیرعامل جدید خود چه سیاستی را پیش خواهد گرفت. شایعات بسیاری درباره تلاش کمپانی‌های مختلف برای خرید بلک‌بری وجود دارد؛ از جمله مذاکره با فیس‌بوک. با این حال، بیانیه امروز به این معنا است که کمپانی تلاش خواهد کرد تا همچنان از توان باقی‌مانده خود استفاده کند.

هاینس در ژانویه 2012 از سمت مدیر ارشد عملیاتی بلک‌بری به سمت مدیر عامل این کمپانی ارتقا پیدا کرد و جای «جیم بالسیلی» و مایک «لازاریدیس» بنیان‌گذاران کمپانی را گرفت. وی کمپانی را روی عرضه سیستم‌عامل بلک‌بری 10 و گوشی‌های هوشمند جدید این کمپانی متمرکز کرد؛ اما آمار ضعیف فروش این محصولات در ابتدای سال 2013 موجب وخامت وضع مالی بلک‌بری شد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی