facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در حوزه ICT
سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در حوزه ICT

رئیس سازمان فناوری اطلاعات کشور با اشاره به سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در حوزه ICT گفت: براساس برآوردهای صورت گرفته باید برای پیاده‌سازی دولت الکترونیک و خدمات الکترونیک در کشور سالانه حدود ۳ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری بخشی صورت گیرد.

علی حکیم جوادی در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان گیلان و همچنین معارفه مدیرکل فناوری اطلاعات گیلان که با حضور استاندار، مدیران و فرمانداران استان در استانداری گیلان برگزار شد، اظهار کرد: با موافقتنامه‌ای که میان سازمان فناوری اطلاعات و استانداری گیلان به امضا می‌رسد، زمینه سرمایه‌گذاری بخش خصوصی برای ارائه هرچه بهتر خدمات الکترونیکی فراهم می‌شود.

وی افزود: ما باید به سمتی حرکت کنیم که مدیریت سرویس‌ها از سوی دولت به بخش خصوصی ارائه شود تا شاهد اجرای هرچه بهتر این خدمات در تمامی استان‌ها باشیم.
حکیم جوادی خاطرنشان کرد: در این راستا کنسرسیوم‌هایی متشکل از شرکت‌های توانمند داخلی تشکیل خواهد شد.

وی بیان کرد: بدون شک عملیاتی کردن تمامی پژوهش‌های صورت گرفته در این حوزه از طریق بودجه دولتی امکانپذیر نیست و باید بخشی از کارها که توسط بخش خصوصی قابلیت اجرا دارند به بخش خصوصی واگذار شود.

او با اشاره به سند تهیه شده در استان گیلان در زمینه ICT اظهار کرد: سند توسعه استان گیلان دارای ویژگی‌های بسیار خوبی است که از جمله این ویژگی‌ها یکپارچگی و ارتباط منطقی در بخش‌های مختلف پیش‌بینی شده در این سند است و همچنین داشتن اهداف بسیار مشترک در سند اصلی تعیین شده در سازمان از دیگر ویژگی‌های این سند است.

وی با اشاره به افتتاح اداره‌کل فناوری اطلاعات گیلان تصریح کرد: اداره‌کل فناوری اطلاعات گیلان نماینده حاکمیت در این حوزه است که امیدواریم با شکل‌گیری آن مشکلات اجتماعی در این حوزه برطرف شود.

در پایان این نشست رضایتی با حکمی از سوی رئیس فناوری اطلاعات کشور به‌عنوان مدیرکل فناوری اطلاعات گیلان معرفی شد و همچنین موافقت‌نامه‌ای میان سازمان فناوری اطلاعات، استانداری و بخش خصوصی برای اجرای بهتر این سند، امضا شد

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی