facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات سخت افزار کوچکترین فلش درایو USB3 جهان
کوچکترین فلش درایو USB3 جهان

قابل پیش‌بینی بود که فلش درایوهای USB 3 بالاخره از نظر ظرفیت به فلش‌درایوهای USB 2 برسند اما همچنان عرضه کوچکترین فلش درایو USB 3 جهان از سوی شرکت I-O Data خوشحال‌کننده است.

با اینکه هنوز قیمت U3-CPSL مشخص نشده اما این فلش درایو USB 3 شرکت I-O Data آنقدر کوچک است که به راحتی به شما امکان آن را خواهد داد تا ۴ یا ۸ گیگابایت اطلاعات ناقابل را در چشم بر هم زدنی گم کرده و از دست بدهید. در عین حال اگر توصیه‌های ما را جدی گفته و از اطلاعات خود بک‌آپ گرفته باشید، اگر خدای ناکرده این فلش درایو را گم کنید با توجه به سرعت آن در همان چشم بر هم زدن دوباره اطلاعات را به یکی دیگر از همین محصول منتقل خواهید کرد.Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی